Saadet Partisi’nde İlçe Başkanı Liste Başı
A+ A-
18 Şubat 2019 Pazartesi 15:41:48

Saadet Partisi Listesinde listedeki ilk ismin kim olacağı yönünde çeşitli söylentiler ve iddialar yer alırken, listelerde ilk sürpriz de Saadet Partisinden gelmiş oldu. Milli görüşün içinden yetişen 5 yıldır da ilçe başkanlığı görevini yürüten Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisinde 1. sıra adayı oldu. Kontenjanın ilk sırasında ise önceki dönem Belediye Başkan Adayları Sedat Özmen’e yer verildi.

LİSTEDE İŞSİZ VE ENGELLİ ÜYELER DE VAR  

Listede İbrahim Tokgöz, Giresun kökenli Avukatİbrahim Sarı, Hamza Aygün, Türkan Demiralay gibi dikkat çeken isimlerin yanı sıra, Mimar Seçil Kurt, Jeoloji Mühendisi Nuran Duru ve Engelli Çiftçi İzzettin Tutar da dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Listede en dikkat çeken detay ise Yüksek Okul Mezunu bir işsizin de yer alması oldu.

Saadet Partisi Listesi ve sıralaması şu şekilde;

1- Ahmet Vakkas Yıldız                 Yüksek Okul       İş Adamı

2- İbrahim Tokgöz                           Yüksek Okul       Mali Müşavir

3- İbrahim Sarı                                  Yüksek Okul       Avukat

4- Seçil Kurt                                       Yüksek Okul       Mimar

5- Turan Alkış                                    Ortaokul              Emekli

6- Hamza Aygün                              Yüksek Okul       Kentsel Dönüşüm Uzmanı

7- Ekrem Acar                                   Yüksek Okul       Finans Uzmanı

8- Nuran  Duru                                 Yüksek Okul       Jeoloji Mühendisi

9- Türkan Demiralay                      Ortaokul              Kuaför

10- Dursun Yiğit                               Ortaokul              İnşaat Kalfası

11- Can Tatar                                    Ortaokul              İşletmeci

12 – Gökay Topaloğlu                     Yüksek Okul       İş adamı

13- Rıdvan Durmuş                         Ortaokul              Esnaf

14- Özkan Uğur                                 Yüksek Okul       Gayrimenkul Uzmanı

15- Celal Demirtaş                          Ortaokul              Kimya Teknikeri

16- Deniz Uğurlu                             Yüksek Okul       İş Güvenliği Uzmanı

17- İdris Demir                                 İlkokul                  Esnaf

18- İzzettin Tutar                             Ortaokul              Çiftçi

19- İbrahim Okuroğlu                    Ortaokul              emekli

20- Yusuf Eker                                  Yüksek Okul       İşletmeci

21- Yunus Küçük                              Ortaokul              Grafiker

22- Rıdvan Balta                               Yüksek Okul       Tekniker

23- Ömür Altın                                 Ortaokul              Esnaf

24- Şükrü Özgüneş                         Yüksek Okul       İşçi

25- Serbay Yalçın                           Yüksek Lisans      İş Güvenlik Uzman – İşsiz

26- Hüseyin Er                                  İlkokul                  Emekli

27- İsmail Sargın                              İlkokul                  Emekli

28- Ümit Güngör                             Ortaokul              Emekli

KONTENJAN; Sedat Özmen, İlhan Hocaoğlu  ve Serbülent Seçilmiş


Gemlik Reklam